Robot sprzątający to nieoceniona pomoc w każdym domu! W kwocie do 1000 złotych znajdziesz solidne urządzenia, pozwalające na doprowadzenie każdej powierzchni do idealnej czystości. Sprawdź nasz ranking robotów czyszczących do 1000 złotych!

robot sprzątający

Ranking najlepszych robotów czyszczących:

 

iRobot Roomba 698

SPRAWDŹ CENĘ!

Firma iRobot jest jednym z liderów na rynku robotów sprzątających. Roomba 698 to idealna propozycja dla użytkowników szukających solidnego sprzętu w rozsądnej cenie. Trzystopniowy system sprzątania dociera w najgłębsze zakamarki domu. Głowica ma automatyczną regulację, która dopasowuje się do sprzątanej powierzchni. W ten sposób urządzenie jest w stanie wyczyścić bardzo dokładnie dywany.robot sprzątający

W iRobot Roomba 698 zastosowano technologię iAdapt. To zestaw czujników zaprogramowanych tak, aby robot był w stanie wjechać pod meble i sprzątać w okół nich. Tym samym nie ma obaw, że coś podczas sprzątania zostanie przewrócone lub uszkodzone. Dodatkowym plusem jest możliwość połączenia się z robotem za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. Możesz zaprogramować czyszczenie z dowolnego miejsca. Wystarczy mieć pod ręką telefon! Bateria w robocie sprzątającym wystarczy na 90 minut sprzątania. Za cenę około 1000 złotych to jeden z najlepszych robotów sprzątających.

 

Xiaomi Mi Robot Vacuum MOP PRO

SPRAWDŹ CENĘ!

Robot sprzątający Xiaomi to prawdziwy hit sprzedażowy! Użytkownicy pokochali go za ogromne możliwości i przystępną cenę. Urządzenie zostało wyposażone w 12 sensorów, które cały czas analizują przeszkody znajdujące się w domu. Laserowy czujnik odległości tworzy mapę pomieszczenia w 360 stopniach! Następnie obliczana jest najefektywniejsza droga odkurzania, Bezszczotkowy silnik jest nie tylko cichy, ale tworzy podciśnienie w układzie ssącym wynoszące 1,8 kPa. W ten sposób pozbywa się nawet najsilniejszych zabrudzeń. Robot sprzątający współpracuje z aplikacją MI Home, w której zaprogramujesz harmonogram czyszczenie powierzchni. Akumulator 5200 mAh wystarczy na 2,5 godziny działania, co jest znakomitym wynikiem w tej klasie!

 

Tefal Explorer S40 RG7267

SPRAWDŹ CENĘ!

Inteligentny robot sprzątający firmy Tefal został dopracowany w każdym calu. Niewielki model porusza się po domu bardzo sprawnie, a to za sprawą wbudowanego lasera i kamery, które mają za zadanie skanować otoczenie i mierzyć odległość od znajdujących się w pobliżu przedmiotów.  Pod obudową znajduje się filtr zatrzymujący 99,9% kurzu, a to z kolei jest bardzo dobrą wiadomością dla alergików. Niezwykle mocną stroną tego robota sprzątającego jest funkcja mycia na mokro! Wystarczy nalać wodę i założyć nakładkę mopującą. Tefal Explorer S40 może być sterowany za pomocą smartfona.

 

Roborock E4

SPRAWDŹ CENĘ!

Roborock E4 to kolejny znakomity odkurzacz automatyczny, który kosztuje około 1000 złotych. Producent w porównaniu do poprzednich modeli wprowadził kilka istotnych zmian, wpływających na efektywniejsze sprzątanie. Przede wszystkim urządzenie porusza się znacznie sprawniej i jest w stanie pokonywać wzniesienia o wysokości nawet 2 cm. Bateria o pojemności 5200 mAh ma wystarczyć na posprzątanie powierzchni 200 metrów! Aby podłogi były wyczyszczone dokładnie, producent zastosował specjalną szczotkę do zbierania sierści i włosów. Urządzenie wspiera dedykowaną aplikację, za pomocą której można wydawać robotowi polecenia.

 

Moneual MBOT 500

SPRAWDŹ CENĘ!

W naszym rankingu robotów sprzątających do 1000 złotych pojawił się ciekawy produkt marki Moneual. MBOT500 jest w szczególności polecany dla rodzin z dziećmi i zwierzętami. Silnik bezszczotkowy charakteryzuje się niezawodną pracą, a także cichym działaniem. jego moc jest na tyle duża, że bez najmniejszego kłopotu pozbędzie się zabrudzeń. Szczotki umieszczone centralnie i po bokach nie ominą żadnego zakamarka. Oprócz funkcji odkurzania znalazła się również opcja mopowania. Wystarczy założyć głowicę mopującą i dwie ściereczki, aby po chwili cieszyć się idealną powierzchnią. Kilka trybów sprzątania i opcja sterowania za pomocą pilota to dodatkowe atuty robota automatycznego.

 

Sencor SRV 1000SL

SPRAWDŹ CENĘ!

Jeśli szukasz dodatkowego wsparcia w sprzątaniu i nie chcesz wydawać majątku, to Sencor SRV 1000 SL jest dla Ciebie idealnym wyborem. Powierzchnia robota jest delikatna i przystosowana do każdego rodzaju powierzchni. Czujniki antykolizyjne i antyuderzeniowe dbają o to, aby urządzenie nie uszkodziło mebli znajdujących się w pomieszczeniu. Bateria w tym modelu pozwala na 80 minut pracy, co jest niezłym wynikiem! Aby rozpocząć pracę wystarczy wcisnąć przycisk i gotowe! To prosty, ale bardzo skuteczny robot automatyczny.

 

Tesla RoboStar T60

SPRAWDŹ CENĘ!

Nasz ranking odkurzaczy automatycznych kończymy produktem Tesla RoboStar T60. Niepozorna obudowa zawiera dotykowy panel sterowania, którym wybierzemy odpowiedni program czyszczenia. Bezszczotkowy silnik jest mocny i wydajny, dlatego bez kłopotu poradzi sobie ze sprzątaniem. Ciekawym rozwiązaniem są wirtualne ściany, czyli specjalne czujniki, które ustawiamy w wybranych miejscach pomieszczenia. To powoduje, że robot będzie poruszał się tylko po wyznaczonych strefach. System potrójnej filtracji składa się z filtra głównego, gąbkowego oraz HEPA. Bateria powinna wystarczyć na 110 minut pracy, co można uznać za przyzwoity wynik. To nowoczesny i ładny robot sprzątający.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here